Coho Artisan Kare Bakır Saksı

Liste fiyatı: 330,00 TL
169,90 TL
Kazancınız: 160,10 TL (49%)
Ücretsiz kargo
Kazancınız 49%

161.41 | Havale/Eft Fiyatı
169.9 TL | 6 Taksit Fiyatı
CHARSK06
Tükendi
  • Taksitler

TAKSİT KAMPANYASI

Özellikler

Marka:
Coho
Kargo Süresi:
3 Gün

Ürün Açıklaması

Bakır insan vücudu için faydalı olduğu kadar bitkileriniz için de faydalıdır. 

Bakır madeni, saksı toprağınızda bakteri ve zararlı oluşumunu en aza indirirken, bitkinizin ihtiyacı olan bakır minerallerini doğal olarak sağlar. 

Dekoratif COHO ürünleri %100 bakır madeninden ve zanaatkarlar tarafından elde üretilmiştir. Coho modern tasarımları ve tarzı ile evlerinize özgün tasarım ürünlerin zarafetini taşıyor.  

Coho bakır ürünler Türkiye'nin en nitelikli ustaları tarafından üretilir. Asırlardır süregelen tecrübenin mirasçısı zanaatkar ustalar tarafından elde dövülerek güçlendirilen 

 

Coho bakır ürünleri el yapımı olduğundan her biri sizler için benzersin olarak üretilmiştir. 

 


not: Bitkiler görsel amaçlıdır. Ürünler bitkisiz gönderilecektir.

 

DETAYLAR
Özellikler - %100 Bakır madeninden bakır zanaatkarları tarafından elde üretilmiştir. - İncelediğiniz ürün doğal ve doğa dostudur. - Ürünlerimiz kaplama, boyama ya da imitasyon değildir. - Özgün tasarım ürünlerdir. - Kaliteli malzemeden el emeği ile özel olarak üretilmiştir.
Bakım - Bakır madeninin yüzeyinde yapısı gereği zamanla ve kullanımla alakalı olarak yer yer kararmalar oluşabilir. - Bu kararmaları gidermek ve ürününüzü parlatmak için normal ya da doğal metal parlatıcı malzeme kullanabilirsiniz. - Parlatıcıyı silmek ya da parlatmak istediğiniz yüzeye ıslak pamuk bezle yavaşça bastırmadan uygulayınız ve yine ıslak yumuşak bir bez ile temizleyiniz. - Ürününüzü nemli ve ıslak bırakmayınız.
Boyutlar 150 mm Genişlik x 65 mm Yükseklik
Malzeme %100 Bakır Madeni
Renk Dış: Parlak Cilalı Bakır | İç: Mat Bakır

İade / Değişim

ÜRÜN İADE / DEĞİŞİM / HASAR - BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ