Son İzlenenler Son İzlenenler

Gizlilik Bildirimi

GÜVENLİK & GİZLİLİK

Kişisel Bilgilerinizin Kayıt Altına Alınması

- Sitemize üye/kayıt olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgiler alışverişinizi kolay hale getirmek amacı ile toplanmaktadır. Paylaşılan bilgilerin gizliliği tarafımızca korunmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

- Sitemize üye/kayıt olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz 3. kişiler tarafından asla paylaşılamaz ve dağıtılamaz.(İstisna "a" hariç)

- İstisna "a" : Girilen bilgileriniz yasal ve hukuki işlem doğrultusunda tarafımıza ulaştırılacak tebligat ile devlet mercileri tarafından istenmesi durumda,makrova.com (Promakro Teknoloji Hizmetleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.) bilgilerinizi paylaşabilir.

- Kredi Kartı bilgileriniz asla kayıt altına alınmamaktadır.

- Siparişiniz ve iletişim gereği bilgilerinizin makrova.com tarafından kullanımı serbesttir.

- Sitemizi kullanırken abone olduğunuz haftalık e-bülten , kampanya habercisi vb. gönderilerde makrova.com sizlerin isteği doğrultusunda bilgilerinizi kullanmaktadır. E-bülten aboneliğinde yanış e-posta girdiğinizi bildirmek ve e-posta yoluyla haberdar olmamak isterseniz. "info@makrova.com" adresine Güvenlik Bildirimi konu başlıklı e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.(3 iş günü)

Güvenlik Bildirimi

- makrova.com (Promakro Teknoloji Hizmetleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.) Müşterilerinden E-posta yoluyla kredi kartı bilgilerini asla istemez. Lütfen yazışmalarınızda bu bilgilerinizi paylaşmayınız.Aksi durumlarda makrova.com (Promakro Teknoloji Hizmetleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.) mesuliyet kabul etmemektedir.

- Sitemizde'ki bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer ) ile korunmaktadır. Ödeme durumlarında ise bankalara aktarılan bilgi özel crypto şifreleme ile taşınır.Sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

info@makrova.com (Destek)

Nispetiye Caddesi No:25/1 / Beşiktaş - İSTANBUL Tel : 0212 615 3 885 Pbx : 0850 303 7 266