Liebherr ECBN 6156 Premium Plus Ankastre Gardrop Tipi Buzdolabı - Sağ Menteşe

153.007,64 TL
Ücretsiz kargo

145357.26 | Havale/Eft Fiyatı
153007.64 TL | 6 Taksit Fiyatı
ECBN 6156 Sağ
Ön Sipariş

  • Taksitler
  • DEĞERLENDİRME

TAKSİT KAMPANYASI

Özellikler

Enerji Sınıfı:
  • A +
Marka:
Liebherr
Ürün Cinsi:
  • Ankastre
  • Buzdolabı
Hacim:
  • 400 - 500 LT
Y / D / G
:
203,2 x 62,5 x 91,5 cm
Buzdolabı Tipi:
  • Ankastre
Kargo Süresi:
Aynı Gün

Ürün Özellikleri

Kargo Bedeli:
  • Ücretsiz Kargo

Ürün Açıklaması


 

 

BioFresh

Gıdalar ne kadar taze olursa, sağlıklı bir beslenme için o kadar değerlidir. Liebherr Biofresh cihazlarında karar kılmak için çok önemli bir sebep. Biofresh çekmeceleri süper uzun süreli tazelik için mükemmel bir iklim garanti etmektedir. "0" derecenin biraz üzerinde ve uygun hava neminde, meyve ve sebzeler, et, balık ve süt ürünleri, sağlıklı vitaminlerini, nefis tatlarını ve iştah açıcı görünümlerini geleneksel soğutuculara göre üç kat daha uzun süre muhafaza ederler. Bağımsız bilimsel araştırmalar birçok gıda maddesinin biofresh çekmecelerinde muhafaza edildiğinde örneğin c vitamin değerinin arttığı göstermektedir. Biofresh teknolojisi sayesinde meyve ve sebzelerin doğal nem kaybı oldukça azaltılmaktadır.

Glass Line

Glassline raflar emniyet camından imal edilmiştir ve değişik büyüklükteki kaplar için yüksekliği ayarlanabilir. Kırılmazı çizilmez ve kolay temizlenirler. Bölünebilen ve diğerinin altına sokulan raf ile yüksek ebattaki kaplarınız için kolay ve çabuk yer açabilirsiniz.

Ice Maker

Liebherr otomatik icemaker her türlü ihtiyacınız için en iyi kalitede buz küpünü hazırlar. Bir soğuk içecek veya büyük bir parti: ekstra büyük çekmecede yeteri kadar buz küpü stokunuz var. Mevcut bir su filtresi buz üretiminde her zaman en iyi kalitede su kullanmanızı sağlar. Su filtresinin değişim zamanı geldiğinde değiştirme ikazını elektronik olarak gösterir.

Nofrost

Güvenilir uzun süreli tazelik için Liebherr Nofrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır. Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim eden hava ile soğutulur ve havanın nemi dışarı atılır. Bu sayede dondurucu bölümü hep buzsuz kalır ve gıdaların üzerinde kar oluşmaz. Nofrost konforu ile artık çözdürmeye gerek yoktur.

Soft System

Soft System kapı kapama frenlemesi günlük kullanımda kolaylık ve emniyet sağlayan bir özelliktir. Kapı içine entegre edilmiş softsystem kapının hızlı kapanmasını frenlemektedir.Tamamen dolu olan bir kapıda bile kapının son derece yumuşak kapanmasını sağlamaktadır. Tahminen 30 derecelik bir açıdan sonra kapı ayrıca otomatik olarak kendiliğinden kapanır.

Duo Cooling

Duo cooling özelliği sayesinde birbirinden ayrı ayarlanabilen iki soğutma devresi ile soğutucu-dondurucu cihazlarda soğutucu bölümü ile dondurucu bölümünün ısıları bağımsız olarak hassas ayarlanabilir. Soğutucu ve dondurucu bölümü arasında bir hava değişimi olmaz. Cihaz içindeki gıdaların kokularının birbirine karışması ve gıdaların kuruması böylece engellenmiştir.

En Üst Seviyede Ürün Kalitesi

Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde çok değerli malzeme ve komponentler kullanmaktayız. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.

Süper Tasarruflu

En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün gruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır.

Cihaz tipi-Sınıfı ¹

10

Enerji verimlilik Sınıfı

 

Enerji tüketimi Yıl / 24 Saat ²

434 / 1,189 kW/saat

Kullanım hacmi toplam

480 l

Kullanım hacmi Soğutucu bölümü

364 l

bundan BioFresh bölümü

69 l

Dondurucu bölümü

116 l

Yıldız işaretlenmesi ³

 

Arızalarda saklama süresi

21 h

24 saatte dondurma kapasitesi

11 kg

İklim sınıfı 4

SN-T

Ses şiddeti re 1 pW

42 dB(A)

Gerilim

220-240 V

Bağlantı gücü

1,5 A

Soğutucu bölümü

 

Çözdürme yöntemi

otomatik

Aydınlatma

LED ışık sütunu ve LED tavan aydınlatma

Devirdaim soğutma

evet

Kapı içi

GlassLine

Dondurucu bölümü

 

Çözdürme yöntemi

otomatik

Aydınlatma

LED

Soğutma teknolojisi

NoFrost

IceMaker4

Şebeke suyu bağlantısı

24 saatte buz küpü üretimi

1,3 kg

Buz küpü deposu

2,7 kg

Ebatlar

 

Yuva yüksekliği

203,2 cm

Yuva eni

91,5 cm

Yuva derinliği

asgari 62,5 cm

Donanım özellikleri

 

Kapı yönü

sağ sabit

İade / Değişim

ÜRÜN İADE / DEĞİŞİM / HASAR - BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ